SVDB Voetbal nieuws

Uitslagen
SVDB 1 – Buinen 2 Afgelast
SVDB 2 – VKW 5 Afgelast

Programma 24 maart
SVDB 1 – Yde de Punt 2 10:00
Smilde'94 4 - SVDB 2 10:00

Programma 31 maart
SVDB 1 – SGO 1 10:00
Asser Boys 6 – SVDB 2 10:00

Programma 7 april
SVDB 2 – Wijster 4 10:00
Tynaarlo 2 – SVDB 1 10:00

Programma 14 april
SVDB 1 – HHCombi 2 10:00
S.V. Hoogersmilde 3 – SVDB 2 10:00

Programma 28 april
SVDB 2 – S.V. Hoogersmilde 3 10:00
Annen 7 - SVDB 1 10:00

Opstellingen:
SVDB 1:
N. Bergsma, R. Brinkman, M. Felix, R. Gils, R. Grasdijk, H. Heuving, F. Jagt, R. Kroezen, M. Mellies, R. Stegeman, R. Wagter, R. Wanningen, L. Warmelts, M. Warrink
Leider: Remko Brinkman, tel: 06-20748055

SVDB 2:
E. Dekker, S. Kooi, R. Spreen, J. Suichies, J. Westebring, M. Timmermans, R. Vredeveld, L. Schoon, J. Joffers, B.J. Gorter, D. Kremer, W. Teunissen, R. van Kampen, R. Kruijer
Leiders: Willem Sikkens, tel. 06-27435627 Gerald Huizing: 06-50883510

SVDB Jeugdvoetbal
Uitslagen
Veldvoetbal:16 Maart 2019

Uitslag

Rolder Boys JO17-2

FC Assen JO17-4G

Afgelast

Rolder Boys JO15-1

Achilles 1894 JO15-2

4-2

BEW JO15-1G

Rolder Boys JO15-2

3-2

Rolder Boys JO13-2

Gieten JO13-3

Afgelast

VKW JO12-1G

Rolder Boys JO12-1

Afgelast

LEO (Loon) JO10-1

Rolder Boys JO10-1

7-3

Rolder Boys JO10-2G

ACV JO10-4

Rolder Boys JO9-2

SJO ZVC '14

Afgelast

Rolder Boys JO8-1

Beilen JO8-3

9-0

Hoogezand JO8-3

Rolder Boys JO8-2

2-12

Rolder Boys JO7-1

Lycurgus JO7-5

0-5

FC Zuidlaren JO7-5

Rolder Boys JO7-1

5-2

Rolder Boys JO7-1

SJO ZVC ‘14 JO7-1G

3-1

Veldvoetbal: 23 Maart 2019

Tijd

Plaats

Spelers SVDB

9:30

Gorecht JO17-3

Rolder Boys JO17-2

Haren

Sander Gils, Ruben Smit, Marc Boerma, Pepijn Smits

9:00

De Weide JO15-2G

Rolder Boys JO15-1

Hoogeveen

Koen Vos

14:30

Rolder Boys JO15-2

S.V. Hoogersmilde JO15-1G

Rolde

Alwin Gils, Bart Stevens

9:00

SJO J.V. Oostenburg JO13-3

Rolder Boys JO13-2

Oosterwolde

Harmen Westebring

9:00

Rolder Boys JO10-1

Dwingeloo JO10-1

Rolde

Mark Bonder

8:45

LTC JO10-4

Rolder Boys JO10-2G

Assen

Wilco Brinkman

9:00

Tynaarlo JO9-2

Rolder Boys JO9-2

Tynaarlo

Sophie Brinkman, Femke Brinkman

10:15

Beilen JO8-2

Rolder Boys JO8-1

Beilen

Tim Stellingwerf

8:45

Rolder Boys JO8-2

HS’88 JO8-3G

Rolde

Stein Wagter

9:00

Rolder Boys JO7-1

SJO ZVC’14 JO7-1G

Zuidlaren

Noud Brinkman

9:20

Rolder Boys JO7-1

Lycurgus JO7-5

9:40

FC Zuidlaren JO7-5

Rolder Boys JO7-1

Dit programma is onder voorbehoud van wijzigingen/fouten.

De spelers dienen altijd uit te gaan van het programma van hun eigen team.